فروشگاه اینترنتی anynet  متعلق به شرکت آویژه فاوا می باشد.

آویژه فاوا با شعار با شما و همراه شما به ارایه خدمات فنی و فروش تجهیزات با برندهای سیسکو ، اچ پی و ... در بازار ایران فعالیت میکند. ماموریت ما خدمات رسانی و تامین کالا با بالاترین استاندارد و کیفیت می باشد و تمامی تلاش بر این بوده و خواهد بود تا بتوانیم همواره این کیفیت را حفظ نموده و به صورت مداوم در ذهن و عمل آن را رو به پیشرفت و تعالی نگهداریم.

آویژه فاوا با بهره گیری از کارشناسان متخصص خود در بخش فروش، خدمات پس از فروش و تحقیق و توسعه، همواره آخرین فنآوری های روز را بررسی نموده و در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

مفتخریم که در طول سال های فعالیت خود قادر بوده ایم شبکه های مشتریان خود را طراحی نموده، تجهیزات مورد نیاز را تامین کرده، نصب، راه اندازی و اجرا را با سرعت و کیفیت مورد تایید انجام داده و خدمات پس از فروش کالا یا نگهداری و بروز رسانی پروژه های انجام شده را ارایه داده ایم.

 

ما در حوزه های زیر به مشتریان و همکاران خود ارایه خدمت می نماییم:

  • طراحی

طراحی شبکه های محلی و گسترده، امنیت شبکه، مراکز داده، ارتباطات یکپارچه و شبکه های وایرلس جهت کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک.

  • تامین و تجهیز

تامین، تجهیز و بروز رسانی تخصصی سخت افزارهای شبکه، فروش و ارایه کلیه تجهیزات مورد نیاز جهت کسب و کارهای بزرگ، متوسط و کوچک.

نصب، راه اندازی و اجرا

اجرای پروژه در حوزه شبکه های محلی و گسترده، امنیت شبکه، مراکز داده، ارتباطات یکپارچه و وایرلس. نصب، تنظیم و بروز رسانی کلیه سخت افزارها و نرم افزارها.

خدمات پس از فروش کالا و یا پروژه های انجام شده

نگهداری از شبکه های محلی و گسترده، امنیت شبکه، مراکز داده، ارتباطات یکپارچه و شبکه های وایرلس با بالاترین کیفیت و استاندارهای بین المللی چه توسط آویژه فاوا انجام شده باشد و یا توسط دیگر شرکت ها.