فایروال های سیسکو فایرپاور سری 1000 با انجام بررسی تهدید و با داشتن ظرفیت 650 مگابیت تا 3 گیگابیت بر ثانیه‌، بهترین انتخاب برای کسب‌وکارهای کوچک و متوسط و همین‌طور دفاتر شعبه‌ایِ آن‌ها هستند.

حفاظتی در رده سازمانی برای کسب و کارهای کوچک
با رشد کسب‌وکارتان، از آن محافظت کنید. فایروال های سری فایرپاور 1000 عملکرد عالی، سهولت استفاده و نظارت و پایش عمیق برای شناسایی سریع و توقف تهدیدات را به شما ارائه می‌دهند. طراحی سری Firepower 1000 به‌گونه‌ای است که سرویس‎های امنیتیِ ارائه‌شده را بدون ایجاد اخلال در عملکرد شبکه، بهینه‌سازی می‌کند.عملکرد و قابلیت اطمینان

فایروال های فایرپاور سری 1000 از ظرفیت بررسی سه برابری در مقایسه با نسل قبلی فایروال‌ها برخوردار است. کاربران می‌توانند سرویس‌های امنیتی ارائه‌شده در این سری را با نرخ تنزل صفر (عدم اخلال در عملکرد شبکه) فعال کنند.


از شبکه در مقابل تهدیدات پیشرفته محافظت می‌کند

نظارت و کنترل، سیستم پیشگیری از نفوذ نسل جدید (Intrusion prevention)، محافظت در مقابل بدافزارهای پیشرفته و فیلترینگ URL ازجمله قابلیت‌هایی هستند که امنیتی بهینه در سطح شرکت را برایتان به همراه دارد.

قدرت پورتفولیو

این سری از فایروال های سیسکو برای شناسایی و توقف تهدیدات محیط کاری‌تان از ابزارهایی مثل Cisco Threat Response (سازوکار اختصاصی سیسکو در پاسخ به تهدید) استفاده می‌کند.


بررسی بهتر ترافیک رمزگذاری شده

امروز، 70% ترافیک اینترنت، رمزگذاری می‌شود. از ترافیکتان در مقابل تهدیدات پنهان، بهتر محافظت کنید تا امنیت داده های تان به خطر نیفتد.

فایروال های فایرپاور سری 1000 سیسکو

نمایش سریع

فایروال سیسکو FPR1010-ASA-K9

وضعیت کالا: نو
عدم موجودی

..

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)