فایروال های سیسکو فایرپاور سری 2100 با انجام بررسی تهدیدها  و بابرخورداری ظرفیت 2.3 تا 9 گیگابیت بر ثانیه‌، بهترین انتخاب برای کسب‌وکارهای متوسط و بزرگ و همین‌طور دفاتر شعبه‌ایِ بزرگ، محیط های دانشگاهی و دیتاسنتر ها هستند.
انعطاف‌پذیری و محافظت حرفه‌ای
با امنیت برتر و عملکرد پایدار، انعطاف‌پذیری حرفه‌ای را تجربه کنید. پردازنده‌های سری Firepower 2100 دارای ساختارِ نوآورانه‌ی چندهسته‌ایِ (Dual Multi-core) هستند که عملیاتِ بهینه‌سازی فایروال، رمزنگاری و بررسی تهدید را به‌ صورت هم‌ زمان انجام می‌دهند. به‌این‌ترتیب، عملکرد و کارایی شبکه  قربانی امنیت آن نمی‌شود.



بالاترین عملکرد و اطمینان پذیری
سرعت ظرفیت پذیرش یا همان ظرفیت زمانی فایروال به 2.3  تا 9 گیگابیت بر ثانیه می‌رسد. مدل‌های سطح پایین، از 16 پورت 1 گیگابیتی و مدل‌های سطح بالا از 24 پورت 1 گیگابیتی یا 12 پورت 10 گیگابیتی با اشغال یک یونیت از رک پشتیبانی می‌کنند.


تمرکز بر تهدید (Threat Focused)
با دفاع در مقابل تهدید، انعطاف‌پذیری کاری را بهبود داده و عملکرد بهینه را حفظ کنید. کنترل بر نرم افزار ها و اپلیکیشن ها را اِعمال کنید. از شبکه در مقابل بدافزار محافظت کنید. زمان کشف و بهبودرا کاهش دهید و با استفاده از رابط مدیریتی بسیار کارا، شاخص پیچیدگی را کم کنید.

ادغام ارزش‌های افزوده
قدرت دفاعی‌تان را در مقابل تهدیدات تقویت کنید. اطلاعات، محتوا، کنترل سیاست‌ها و خط‌مشی‌ها را از طریق ادغام  با دیگر نرم افزارها و راهکارهای امنیتی سیسکو به اشتراک بگذارید. قابلیت قرنطینه سازی خودکار و مهار سریع تهدید را با استفاده از Cisco ISE فعال کنید.


مدیریت رفع نیازها

تنظیمات و پیکربندی Cisco Firepower NGFW حالا به زمان کمتری نیاز دارد و مدیریت آن کم‌هزینه‌تر است. شما می‌توانید متناسب با محیط و با توجه به روشی که کار می‌کنید، از بین مدیریت محلی، متمرکز یا ابری دست به انتخاب بزنید.

 

 ساختار نوآورانه
سری 2100 به لطف پردازنده چند هسته ای (Dual Multi-core) خود هنگام انجام عملیات بررسی از طریق مسیریابیِ واحدهای کاری (Workload)‌ در تراشه‌های مختلف، کاراییِ ظرفیت شبکه را حفظ نموده و طوری عمل می‌کند که کارکردهای محافظتی در مقابل تهدیدات، روی ظرفیت پذیرش فایروال تأثیری نداشته باشد.



فایروال های فایرپاور سری 2100 سیسکو

نمایش سریع

فایروال سیسکو FPR2120-NGFW-K9

وضعیت کالا: نو
عدم موجودی

..

نمایش سریع

فایروال سیسکو FPR2110-NGFW-K9

وضعیت کالا: نو
عدم موجودی

..

نمایش سریع

فایروال سیسکو FPR2110-ASA-K9

وضعیت کالا: نو
عدم موجودی

..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)