فایروال های فایرپاور سری 4100 با ارائه تراکم پورت بالا و پشتیبانی از رابط‌های 40 گیگابیتی، تأخیر کم و ظرفیت 45 گیگابیت بر ثانیه‌ای در بررسی تهدید، بهترین گزینه برای محافظت از شبکه‌های دانشگاهی و دیتاسنترهای سطح بالاست.

سه مؤلفه‌ی امنیت، کارایی و توسعه‌پذیری، در یک دستگاه کوچک تجمیع شده‌اند.فایروال های سری 4100 که برای دانشگاه‌ها و دیتاسنترهای بزرگ طراحی شده‌اند، امکان ایجاد فایروال‌های منطقی مجزا  را با هدف انعطاف‌پذیری و بهینه‌سازی منابع برایتان مقدور می‌سازند. با استفاده از این فایروال می‌توانید ترافیک وب را سریعاً رمزگذاری کرده، نظارت جامعی روی نرم افزارها، اپلیکیشن ها و سرویس ها داشته و نفوذها را شناسایی و متوقف کنید و از یک سازوکار محافظتی یکپارچه در مقابل حملات گسترده‌ی محروم‌سازی از سرویس (DDoS) بهره‌مند شوید. به‌موازات رشد شبکه، می‌توانید دستگاه را برای عملکرد مدنظرتان و تضمین قابلیت بالای در دسترس بودن ارتقاء دهید.
کنترل های امنیتی در سطح کلاس جهانی

راه حل های با کارایی بالا به شما امکان بهره برداری و حفاظت در مقابل  تهدیدات را میدهد.

راهکارهای یکپارچه برای دید بهتر

اطلاعات، محتوا و خط‌مشی‌های کنترلی را با راهکارهای امنیتی سیسکو که دیتاسنترها و محیط‌های ابری و هیبریدی را شامل می‌شود، به اشتراک بگذارید.

قابلیت توسعه و در دسترس‌پذیری

قابلیت‌های چندگانه، امکان ایجاد فایروال‌های مستقل منطقی را به‌منظور افزایش انعطاف‌پذیری و بهینه‌سازی منابع برایتان فراهم می‌آورد. به‌موازات رشد شبکه، می‌توان این دستگاه‌ها را برای دسترس‌پذیری و عملکرد بالا ارتقاء دهید.

هوش تهدید در سطح کلاس جهانی

سیسکو تالوس (Talos)، بزرگ‌ترین تیم خصوصی هوش تهدید در جهان برای محافظت بی‌نظیر از شما، تهدیدات مرتبطِ موجود در کل پورتفولیوی امنیتی سیسکو را فوراً شناسایی می‌کند.

امنیت بالا

با استفاده از این فایروال و بهره‌گیری از فناوری شتاب سخت‌افزاری، ترافیک وبِ رمزنگاری‌شده از نوع TLS را سریعاً مورد بررسی قرار می‌دهد. با استفاده از این دستگاه، حملات محروم‌سازی از سرویس را با سازوکار یکپارچه‌ی Radware Virtual DefensePro (نوعی سازوکار پیشگیرانه در برابر تهدید که به‌اختصار vDP نامیده می‌شود) را دفع کنید. با استفاده از راهکار امنیتی NGIPS، نفوذهای شبکه‌ای را شناسایی و مسدود کنید، گزینه‌های توسعه‌پذیرِ VPN را راه اندازی کرده و از قابلیت فیلترینگ پیشرفته‌ی URL بهره‌برداری کنید.

قابلیت توسعه و در دسترس‌پذیری

قابلیت‌های چندگانه، امکان ایجاد فایروال‌های منطقی مستقل را به‌منظور افزایش انعطاف‌پذیری و بهینه‌سازی منابع برایتان فراهم می‌آورد. به‌موازات رشد شبکه، می‌توان این دستگاه‌ها را برای دسترس‌پذیری و عملکرد بالاارتقاء داد.

راهکارهای یکپارچه برای قدرت دید بهتر

اطلاعات، محتوا و خط‌مشی‌های کنترلی را با راهکارهای امنیتی سیسکو که دیتاسنترها و محیط‌های ابری و هیبریدی را شامل می‌شود، به اشتراک بگذارید.

مدیریت و همبسته‌سازیِ یکپارچه‌ی تهدید

با استفاده از قابلیت Cisco Defense Orchestrator و سازوکارِ خودکارِ تقارن یا ارتباطِ تهدید که قابلیت دید و کنترل برنامه، فناوری نسل جدید IPS، محافظت پیشرفته در مقابل بدافزار و Cisco Threat Response (سازوکار واکنشی یا پاسخگویی سیسکو) را شامل می‌شود، مدیریت یکپارچه‌ای روی شبکه داشته باشید.

تجربه‌ای ساده از کار با پلتفرم

با استفاده از Cisco SecureX می‌توانید پورتفولیوی امنیتی یکپارچه سیسکو را با زیرساخت‌های فعلی‌تان ادغام کرده و کار با سیستمی را که قابلیت پایش منسجم و خودکار را برایتان به ارمغان آورده و امنیتتان را در شبکه، Endpoit ها (نقاط پایانی)، فضای ابری و نرم افزارها و سرویس ها تقویت می‌کند، تجربه کنید.

فایروال های فایرپاور سری 4100 سیسکو

نمایش سریع

فایروال سیسکو FPR4110-NGFW-K9

وضعیت کالا: نو
موجود در انبار
619,747,608تومان
با احتساب مالیات بر ارزش افزوده

..

نمایش سریع

فایروال سیسکو FPR4110-ASA-K9

وضعیت کالا: نو
عدم موجودی

..

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)