فایروال های فایرپاور سری 9300 با ظرفیت 21 تا 153 گیگابیت بر ثانیه‌ در بررسی تهدیدات، گزینه‌ای عالی برای دیتاسنترهایی با حجم تقاضای زیاد و سایر محیط‌های سطح بالاست.


پلتفرم امنیتی ماژولار برای سرویس‌دهندگان
این فایروالِ رده کریِر و نسل جدید (NGFW) برای دیتاسنترها و سایر محیط‌های سطح بالا که نیازمند تأخیر کم و ظرفیت زیاد هستند، گزینه‌ای ایده‌آل است.این سری از فایروال های سیسکو امنیتی توسعه‌پذیر و سازگار را با واحدهای کاری و جریان‌های داده در محیط‌های فیزیکی، مجازی و ابری ارائه می‌دهد. فایروال های فایرپاورسری 9300 با سرویس‌های کاملاً یکپارچه، ضمن کاهش هزینه‌ها، از شبکه‌های باز و قابل‌برنامه‌ریزی پشتیبانی می‌کند.
امنیت چند منظوره توسعه پذیر
شکاف های امنیتی را از بین ببرید. سرویس های امنیتی سیسکو و غیر سیسکو را به صورت پویا در بافت شبکه خود ادغام کنید. خط مشی، ترافیک و رویدادهای مختلف را در سرویس های مختلف مشاهده و ارتباط دهید.

ماژول‌های امنیتی توسعه‌پذیر

از شبکه‌های توسعه‌یافته قابل‌برنامه‌ریزی، پلتفرم‌های خدماتی توسعه‌یافته و ساختارهای زیربناییِ متمرکز بر اپلیکیشن محافظت کنید.کارکردهای امنیتی‌تان را با انعطاف‌پذیری بالا، تنظیم و توسعه‌پذیر کنید. نیاز کسب‌وکار به چابکی و سرعت را رفع و تأمین سریع آن‌ها را محقق کنید.قابلیت اطمینان بسیار بالا در عملکردتنظیمات سازگار با NEBS در دسترس شماست. به‌واسطه تأخیر کم، مدیریت جریان‌های عظیم داده و هماهنگ‌سازی سرویس‌های امنیتی، قدرت دفاعی‌تان را در مقابل تهدید ارتقا میدهد.

فایروال های فایرپاور سری 9300 سیسکو

نمایش سریع

فایروال سیسکو FPR-C9300-AC

وضعیت کالا: نو
عدم موجودی

..

نمایش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)